Operator Maszyn i Urządzeń
  • Warszawa, Wola, (bezpłatny transport spod Fort Wola, ul. Połczyńska 4)
mazowieckie, Warszawa, Wola, (bezpłatny transport spod Fort Wola, ul. Połczyńska 4), mazowieckie, Polska
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
24. 4. 2024

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy:

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki

(Warszawa – Konotopa) - zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy

Nasz transport z Warszawy odjeżdża z Fortu Wola przy klubie progresja – pętla autobusowa oraz Ursus Niedźwiadek przystanek autobusowy Keniga 02

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali;
  • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych;
  • Wprowadzanie korekt do programów obróbczych;
  • Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli;
  • Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek;

Oferujemy:

  • Zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed;
  • Dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Pełne zaplecze socjalne;
  • Odzież roboczą;
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu lub gotowość do przyuczenia w tym zakresie.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659