KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ/ELEKTRYK
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. INŻ. STANISŁAWA WYSOCKIEGO D. "KOLEJÓWKA"
20. 4. 2024
od 3 535 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- dbanie o powierzony sprzęt i mienie szkolne, oraz jego właściwe użytkowanie;
- bieżąca konserwacja urządzeń codziennej obsługi;
- obsługa urządzeń audiowizualnych;
- bezzwłoczne informowanie przełożonych o wszelkiego rodzaju zauważonych zaginięciach, usterkach i uszkodzeniach urządzeń technicznych budynku, oraz sprzętu szkolnego;
- obsługa monitoringu szkolnego;
- obsługa auli szkolnej podczas konferencji szkolnych; Ważne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Inne wymagania
Zakres obowiązków:
Do wynagrodzenia doliczane: 20% premii regulaminowej, wysługa lat
Wynagrodzenie nie niższe niż min. krajowa
Zgłoszenia: tel. 22 822 32 52, e-mail: zskol@eduwarszawa.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Konserwator Wysokie Mazowieckie
  • Konserwator mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659