Operator maszyn
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć, dziękuję za zainteresowanie ofertą!

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, dobrze odnajdujesz się w obsłudze maszyn i urządzeń to oferta jest kierowana do Ciebie!

Porozmawiajmy!

Zadzwoń lub aplikuj

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4500 zł do 5500 zł brutto
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy
  • benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakupy)
  • wsparcie merytoryczne oraz praktyczne podczas wdrożenia oraz po jego zakończeniu
  • wynagrodzenie oraz premie wypłacane w systemie miesięcznym
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • usuwanie drobnych awarii
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy

  • Praca Lubań
  • Operator maszyn Lubań
  • Operator Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075