Operator maszyn CNC – Dział Narzędziowni
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Steelpress Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC ( centra frezarskie, tokarki, elektrodrążarki )
  • przezbrajanie narzędzi i przyrządów obróbczych
  • praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
  • wykonywanie pomiarów i kontrola jakości produkowanych elementów
  • współtworzenie korekt programów na centrach obróbczych CNC
  • współpraca z innymi działami firmy w tym w szczególności z działem konstrukcyjno-technologicznym w celu optymalizacji procesów produkcji
  • znajomość narzędzi skrawających

Nasze wymagania

  • warunek konieczny- doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC (frezowanie/toczenie)
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (preferowany kierunek: Mechanika, Budowa Maszyn, Elektrotechnika lub kierunki pokrewne )
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy 2- zmianowej od poniedziałku do piątku
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej z automatyzowanej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy zasadniczej i atrakcyjnego systemu premiowania
  • comiesięczne dofinansowanie karty lunchowej ?
  • nagrody jubileuszowe
  • paczki świąteczne
  • imprezy integracyjne- sportowe
  • dofinansowaną drużynę sportową- SPP Team
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • nowoczesną jadalnię, napoje, kawę, herbatę
  • program referencyjny pracowników
  • dofinansowanie okularów
  • miejsce parkingowe

  • Praca Luboń
  • Operator maszyn Luboń
  • Operator Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714