Operator CNC - tokarz
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
WorkON
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Operator CNC – Tokarz
Lokalizacja: Firma mieści się 15 km od Poznania.
Zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę, praca zmianowa. Atrakcyjne wynagrodzenie.
Obowiązki:
-        Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie
-        Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
-        Kontrola bieżących parametrów urządzenia
-        Praca z rysunkiem technicznym
-        Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
-        Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
-        Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
-        Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
-        Kontrola jakościowa produkowanego detalu
-        Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce
Wymagania:
-        Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min 3 letnie.
-        Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub HEIDENHAIN.
-        Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancji ,rodzaju rzutowań).
-        Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem.
-        Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
-        Zdolności manualne.
-        Zaangażowanie i motywacja do pracy.
-        Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Praca Poznań
  • Tokarz Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075