Operator CNC - frezer / tokarz
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
WorkON
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma z branży CNC zatrudni frezera.
Praca 15 km od Poznania.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku, atrakcyjne wynagrodzenie.
Zakres obowiązków:
- Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie - Nadzór nad prawidłową pracą maszyny - Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu
- Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce
Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min 3-5 letnie
- Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub HEIDENHAIN
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancje ,rodzaje rzutowań)
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem

  • Praca Poznań
  • Frezer Poznań
  • Tokarz Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190