Operator maszyn | Operator CNC | 6500 zł brutto
  • Mogilany
Mogilany, Mogilany, małopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • ustawianie i obsługa tokarki oraz frezarki
  • wykonywanie detali
  • kontrola jakości i wykonywanie pomiarów

Wymagania:

  • chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny, schematy
  • doświadczenie w obsłudze maszyn lub ukończony kurs

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę na dwie zmiany (bez zmiany nocnej)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Mogilany
  • Operator maszyn Mogilany
  • Operator Mogilany
  • Mogilany - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714