Operator Maszyn CNC
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Arche Consulting
4. 4. 2024

Naszym klientem jest zakład zajmujący się wytwarzaniem specjalistycznych urządzeń do separacji odśrodkowej. Wirówki separacyjne i wirówki dekantacyjne (dekantery) są wykorzystywane między innymi w przemyśle morskim, stalowym, maszynowym, spożywczym, energetyce, oczyszczaniu wody i ścieków.
Obowiązki:
przygotowanie maszyn do pracy,
obsługa maszyn CNC,
zapewnienie ciągłości produkcji,
dbałość o miejsce pracy,
Wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora Maszyn CNC,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
mile widziana umiejętność obsługi maszyn typu HAAS, DMG, Gurutzpe, Okuma oraz znajomość sterowania Sinumerik i Fanuc,
Nasz Klient oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą,
prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny (Lux Med),
kartę MultiSport,
dofinansowanie do stołówki pracowniczej,
premię roczną,
atrakcyjne szkolenia,
ZFŚS - wczasy pod gruszą, premie,
pakiet relokacyjny.

  • Praca Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782