Młodszy operator CNC
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
RECONNECT
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa dużych maszyn CNC
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem,
  • Dobór narzędzi i parametrów,
  • Dbałość o jakość wykonywanych elementów,
  • Sporządzanie raportów pomiarowych,
  • Konserwacja maszyny i sprawdzanie stanu zużycia narzędzi,
  • Bliska współpraca z zespołem produkcyjnym

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Gotowość pracy w trybie rotacyjnym - 3 zmianowym

OFERUJEMY:
  • Stabilne, wieloletnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy produkcji elementów używanych przez klientów na całym świecie
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dokształcania się

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179