Operator linii produkcyjnej / Operator maszyn
  • Siedlce, ul. Brzeska 120
mazowieckie, Siedlce, ul. Brzeska 120, mazowieckie, Polska
ODMET S.A.
7. 5. 2024

ODMET S.A. jest dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, blach dachowych oraz ogrodzeń i bram garażowych od 1989 roku, a od 2010 Spółka jest dostawcą blach stalowych zimno- i gorącowalcowanych krojonych na wymiar z kręgów we własnym Stalowym Centrum Serwisowym.

Zakres obowiązków:

  • praca i jednoczesny nadzór nad prawidłowością działania linii produkcyjnej,
  • raportowanie niezbędnych danych z pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,
  • wykonywanie cyklicznych prac konserwacyjnych oraz uczestnictwo w naprawach linii produkcyjnej,
  • aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy na linii produkcyjnej,
  • dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami,
  • staranne i sumienne wykonywanie prac.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń, tzw. smykałka/zmysł techniczny,
  • rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnych (cięcie poprzeczne blach na linii).

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,
  • szkolenia wstępne i stanowiskowe,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • program poleceń pracowniczych,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293