Operator maszyn suszarniczych (m/k)
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
11. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zadania:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • kontrolowanie procesu produkcyjnego (dbałość o parametry),
  • regulowanie, naprawa i konserwacja poszczególnych, podstawowych mechanizmów linii produkcyjnej,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i rozliczeń produkcji,
  • kontrola jakości produktu,
  • organizacja pracy kilkuosobowej załogi.
Wymagania:
  • umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny),
  • umiejętność obsługi linii produkcyjnej np. jako Operator,
  • doświadczenie w ustawianiu maszyn oraz przeprowadzaniu drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • wykształcenie średnie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w trybie jednozmianowym poza sezonem produkcyjnym (od stycznia do czerwca) oraz w trybie zmianowym w sezonie produkcyjnym (od lipca do grudnia),
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony świąteczne, zniżki na firmowe produkty,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • możliwość rozwoju w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458