OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Chełmżyńska 180, 04-464 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Libet SA
11. 4. 2024
od 38 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- obsługa maszyn produkcyjnych,
- utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,
- kontrola jakości produkowanego towaru,
- pakowanie wyrobu gotowego,
- obsługa komputera- podstawowa znajomość zagadnień związanych z pneumatyką, automatyką,
- udział w pracach związanych z usuwaniem awarii,
- dbanie o czystość stanowiska pracy

Inne wymagania
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodznia doliczne premie za wyniki do 1 100 zł
Zakres obowiązków:
Zgłoszenia: 713 351 165.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
trzy zmiany

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458