Operator/ka maszyn
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Stabilna praca na produkcji - zatrudnienie bezpośrednie

Liczne benefity:(premia za obecność, nagroda roczna, karta multisport ,

prywatna opieka medyczna)

miejsce pracy : Konstantynów Łódzki

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętność wykonywania prostych działań matematycznych
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę
  • wynagrodzenie podstawowe 5000 brutto
  • umowa o pracę
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • liczne benefity: opieka medyczna, karta Mulitisport, premia za obecność, nagroda roczna )

Zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki)
  • utrzymanie sprzętu w sprawności technicznej

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293