Operator maszyn CNC - nie wymagamy doświadczenia!
  • Łódź, łódzkie
Łódź
EWL Group
9. 5. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla Naszego klienta, posiadającego zaawansowany park maszynowy poszukujemy:

Operatora CNC (tokarz/frezer)

Zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły szkołę o profilu technicznym chcące rozwijać się w obszarze CNC. Pracodawca oferuje pełne przeszkolenie :)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności + premia miesięczna
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy w oparciu o plan szkoleniowy
  • Dofinasowanie do karty Multisport i premie świąteczne

Zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarek/frezarek CNC ze sterowaniem Fanuc/ Heidenhain
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Seryjna produkcja detali w oparciu o rysunek techniczny
  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku ( 6:00-14:00; 14:00 - 22:00)

Wymagania :

  • Chęć do rozwoju i nauki w obszarze obsługi maszyn CNC
  • Mile widziane ukończenie szkoły o profilu technicznym
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246