Operator maszyn
  • Pabianice
operator maszyn
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś operatorem maszyn?

Posiadasz doświadczenie na produkcji?

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym 05:30-13:30-21:30

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • system premiowy + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • praca od poniedziałku do piątku , dla chętnych nadgodziny w soboty I zmiana
  • pakiet medyczny PZU opłacany przez firmę
  • pakiet sportowy dofinansowany przez firmę
  • ubezpieczenie grupowe PZU

Zadania

  • obsługa zautomatyzowanych maszyn do zgrzewania art. z folii
  • realizacja zleceń
  • monitorowanie i raportowanie przebiegu procesu produkcji
  • czynny udział w bieżących pracach konserwacyjnych

  • Praca Pabianice
  • Operator maszyn Pabianice
  • Operator Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064