Operator CNC
  • Holandia
Holandia, Venlo, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
12. 4. 2024

Firma ma ponad 55 lat doświadczenia w obróbce, naprawie i remontach części dla różnych branż. Wieloletnia współpraca z klientami na rynku krajowym i międzynarodowym charakteryzuje się dużym uznaniem i zaufaniem. Gwarantują one wysoką jakość, elastyczność i niezawodność dostaw. Pod koniec 2023 roku firma stała się częścią Grupy. Firma jest największym producentem blach w krajach Beneluksu i słynie z jakości i kunsztu swoich produktów.

Jako Operator CNC w dziale obróbki frezarskiej będziesz odpowiedzialny za pracę na maszynie sterowanej numerycznie Heidenhain. Będziesz odpowiedzialny za programowanie, ustawianie i obsługę maszyny. Będziesz pracować na podstawie rysunku, wybierać narzędzia i określać strategię obróbki.

Będziesz pracować na porannej zmianie od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. Łącznie praca będzie trwała około 32 godzin tygodniowo.

Najpierw firma chciałaby przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną, aby lepiej Cię poznać, która może odbyć się online lub na żywo. Po pierwszym etapie weźmiesz udział w dniu próbnym, podczas którego jeden z pracowników przedstawi Ci czynności związane z pracą, zapozna z firmą oraz poinformuje o zasadach i procedurach bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako Operator CNC!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Programowanie maszyn
  • Konfigurowanie maszyn
  • Obsługiwanie maszyn
  • Frezowanie części
  • Sprawdzanie jakości
  • Czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator CNC
  • Doświadczenie w dziale frezowania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • 16,60 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Operator Holandia
  • Operator maszyn Holandia

  • 120 456
    20 532