Office manager part-time on the afternoons
  • Grodzisk mazowiecki
office manager part-time on the afternoons
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Dla naszego klienta, zagranicznej firmy, wchodzącej na polski rynek, zajmującą się produkcją innowacyjnych, ekologicznych środków ochrony poszukujemy osoby , która przejmie zarządzanie biurem.

Oczekujemy

  • samodzielności i zaangażowania,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania swoim czasem, ustalanie priorytetów;

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pół etatu,
  • możliwości pracy zdalnej w wybrane dni tygodnia,
  • pracę w godzinach popołudniowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do roli pełnionej w organizacji;

Zadania

  • zarządzanie podstawowymi zadaniami w biurze,
  • kontakt z dostawcami różnych usług,
  • zarządzanie obiegiem faktur,
  • dbanie o terminowe załatwianie spraw zleconych przez CEO,
  • bycie głównym punktem kontaktu pomiędzy zarządzającymi (z zagranicy) a współpracownikami,
  • inne zadania administracyjne;

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Manager Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293