Office Manager
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie usługami utrzymania czystości i usługami administracyjnymi
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek i porządek
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpraca z wybranymi dostawcami usług
  • Ewidencja faktur w systemie operacyjnym
  • Nadzorowanie czynności wynikających z umowy z klientem oraz prac dodatkowych w oparciu o procedury obowiązujące w ISS
  • Budowanie relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, inicjatywa oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Manager Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228