Key Account Manager
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Smurfit Kappa Polska
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rozwiązania opakowaniowe,
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja planów sprzedaży: wolumenowych i rentowności,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientem,
  • bieżący kontakt z globalnym działem sprzedaży,
  • monitorowanie rynku,
  • kontrola zapasów magazynowych i należności,
  • inicjowanie projektów optymalizacyjnych dla potencjalnych lub istniejących klientów,
  • nadzorowanie współpracy z klientami w zakresie wdrażania nowych projektów opakowaniowych oraz bieżącej obsługi zleceń.

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży B2B,
  • myślenie koncepcyjne, strategiczne,
  • umiejętność aktywnego słuchania oraz badania potrzeb klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2),
  • znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel) i CRM (preferowany MS dynamics 365),
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej dla wiodących marek branży przemysłowej, elektro i FMCG
  • różnorodny i zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together”
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz socjalny),profesjonalny system szkoleń.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zatrudniamy ponad 47000 pracowników w 36 krajach. Jesteśmy znani z produkcji nowoczesnych opakowań jednostkowych i zbiorczych z tektury, materiałów typu display oraz rozwiązań POS. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Dzięki eksperckiej wiedzy naszych pracowników oferujemy również Klientom profesjonalne doradztwo - pomagamy im zwiększać sprzedaż oraz optymalizować łańcuch dostaw. W Polsce działamy w 6 oddziałach - Drezdenku, Koninie, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Tarnowie

  • Praca Pruszków
  • Manager Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322