Odbieranie połączeń przychodzących Polkomtel-Plus
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta w trybie połączeń przychodzących,
  • Prezentacja aktualnej oferty Klienta,
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czasem w weekendy.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową,
  • Premie oraz nagrody sprzedażowe,
  • Szkolenie wstępne oraz w późniejszym etapie zatrudnienia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523