Pracownik administracyjny - praca biurowa stacjonarna ze znajomością języka niemieckiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
13. 4. 2024

Dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy kandydatów z językiem niemieckim, nie wymagamy języka angielskiego. Nasz Klient oferuje tylko pracę stacjonarną w biurze z możliwością rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00

Obowiązki

  • codzienna praca z językiem niemieckim
  • odpisywanie na zapytania
  • wysyłanie korespondencji do odpowiednich departamentów

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B!

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające i stanowiskowe
  • kursy i lekcje niemieckiego
  • wspierający zespół

  • Praca Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749