Specjalista ds. rejestracji
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź Voivodeship, Polska
Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dokumentów CMC (w szczególności modułu 2.3 i 3) dla dokumentacji, zapewniając ich zgodność z wymaganiami prawnymi na całym świecie.

  • Zarządzanie cyklem życia dokumentu w ramach Systemu Zarządzania Informacjami Regulacyjnymi.

  • Wspieranie procesu kontroli zmian we wszystkich fazach cyklu życia produktu.

  • Śledzenie na bieżąco zmian w otoczeniu regulacyjnym i wymaganiach oraz przekazywanie informacji o tych zmianach wewnętrznym interesariuszom.

  • Wspieranie procesu rejestracji suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.

  • Udział w realizacji ważnych zadań firmy, takich jak opracowywanie strategii, działania związane z zachowaniem zgodności z przepisami, usprawnianie współpracy wewnątrz- i międzywydziałowej, optymalizacja procesów i standardów wewnętrznych itp.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, biologii, farmacji, biotechnologii lub innej pokrewnej dziedziny nauki lub techniki.

  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rejestracji w firmach farmaceutycznych.

  • Doskonała znajomość wymagań technicznych i dotyczących dokumentacji produktów leczniczych i suplementów diety na całym świecie (UE, ICH i inne).

  • Dokładność, analityczność, niezależność, integracyjny i odpowiedzialny sposób pracy.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami, zdolność do pracy w zespole i realizacji zadań z zachowaniem wysokich standardów oraz w napiętych terminach.

  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania informacjami regulacyjnymi i bazami danych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.

  • Spotkania integracyjne.

  • Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075