.NET Senior Developer
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Reesink Logistic Solutions PL Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Jako Senior Developer Oprogramowania C# .NET, będziesz pełnił kluczową rolę w projektowaniu, rozwijaniu i optymalizacji zaawansowanego oprogramowania dla zintegrowanych systemów zarządzania magazynem i przepływem materiałów, w szczególności systemów WCS oraz punktów styku systemów WCS z systemami WMS oraz z systemami automatyki magazynowej takimi jak AutoStore, systemy robotów mobilnych AMR, systemy automatycznego magazynowania palet.

Twoja praca będzie obejmować:

Projektowanie i implementacja nowych funkcji w istniejących systemach oraz rozwijanie nowych rozwiązań.

Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz jego utrzymanie zgodnie z obowiązującymi standardami.

Współpraca z zespołem projektowym w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych.

Przeprowadzanie testów, uruchamianie systemów i monitorowanie ich efektywności.

Stała komunikacja z klientami i zespołem projektowym, w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań.

Dokumentowanie procesów i przekazywanie wiedzy w ramach zespołu.

Nasze wymagania

  • Ukończone wyższe studia w dziedzinie informatyki lub pokrewnej.
  • Minimum 8 lat doświadczenia w programowaniu w środowisku .NET, ze szczególnym uwzględnieniem C#, Visual Studio oraz SQL Server.
  • Doświadczenie w pracy z TypeScript oraz React będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz zrozumienie dokumentacji technicznej. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Gotowość do podróży służbowych w ramach projektów międzynarodowych.

To oferujemy

  • To oferujemy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Rozwój zawodowy poprzez regularne szkolenia, kursy oraz certyfikaty branżowe.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kursy językowe i elastyczne godziny pracy.
  • Narzędzia pracy, w tym laptop i telefon komórkowy do użytku prywatnego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością podróżowania i poznawania nowych technologii.

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838