PRACA NA MAGAZYNIE DLA PANÓW
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / TYCHY UL. TURYŃSKA

ZAPEWNIAMY:

  • umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS
  • stawka za godziny dzienne - 29,00zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym 14:00-22:00 oraz  22:00-06:00
  • wolne weekendy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • dofinansowanie do karty fit sport
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa
  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie
  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

 TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI - TYCHY oraz IMIĘ NA NUMER 731-939-888

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.” Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Praca Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322