.NET Senior Developer
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
REESINK LOGISTIC SOLUTIONS PL sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • C#
  • .NET

technologies-optional :

  • TypeScript
  • React.js
  • React Native

responsibilities :

  • Twój zakres obowiązków
  • Jako Senior Developer Oprogramowania C# .NET, będziesz pełnił kluczową rolę w projektowaniu, rozwijaniu i optymalizacji zaawansowanego oprogramowania dla zintegrowanych systemów zarządzania magazynem i przepływem materiałów, w szczególności systemów WCS oraz punktów styku systemów WCS z systemami WMS oraz z systemami automatyki magazynowej takimi jak AutoStore, systemy robotów mobilnych AMR, systemy automatycznego magazynowania palet.
  • Twoja praca będzie obejmować:
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcji w istniejących systemach oraz rozwijanie nowych rozwiązań.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz jego utrzymanie zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Przeprowadzanie testów, uruchamianie systemów i monitorowanie ich efektywności.
  • Stała komunikacja z klientami i zespołem projektowym, w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań.
  • Dokumentowanie procesów i przekazywanie wiedzy w ramach zespołu.

requirements-expected :

  • Ukończone wyższe studia w dziedzinie informatyki lub pokrewnej.
  • Minimum 8 lat doświadczenia w programowaniu w środowisku .NET, ze szczególnym uwzględnieniem C#, Visual Studio oraz SQL Server.
  • Doświadczenie w pracy z TypeScript oraz React będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz zrozumienie dokumentacji technicznej. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Gotowość do podróży służbowych w ramach projektów międzynarodowych.

offered :

  • To oferujemy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Rozwój zawodowy poprzez regularne szkolenia, kursy oraz certyfikaty branżowe.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kursy językowe i elastyczne godziny pracy.
  • Narzędzia pracy, w tym laptop i telefon komórkowy do użytku prywatnego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością podróżowania i poznawania nowych technologii.

  • Praca Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509