Monter - Pracownik produkcji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
SEARCHERS
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na produkcji przy stole monterskim - montaż podzespołów w urządzeniach mechanicznych na podstawie schematu,
  • bieżąca samokontrola jakości.

WYMAGANIA:
  • preferowane obycie w pracy, w środowisku produkcyjnym - mile widziane przy montażu (ważne są chęci - wdrożymy),
  • zainteresowanie pracą w Miszewku – bardzo dobry dojazd z Gdyni autobusem linii Z finansowany przez pracodawcę,
  • standardowe zdolności manualne,
  • chęć do pracy.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą w Miszewku - bardzo komunikacja z Gdyni autobusem linii Z,
  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,
  • finanse w podstawie na START do 5 000 brutto,
  • dodatkowe dni extra płatnego urlopu,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport,
  • owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy.

W treści CV prosimy dopisać;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr MOE/04/24 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

  • Praca Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551