Monter - Operator produkcji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
SEARCHERS
4. 4. 2024

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą, rekomendujemy zatrudnienie na stanowisku:

Bardzo dobra komunikacja w Gdyni autobusem linii Z + wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami. Firma dofinansowuje dojazdy do i z miejsca pracy, posiłki, wczasy.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy montażu podzespołów w urządzeniach mechanicznych,

  • bieżąca samokontrola jakości.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14-22 (poniedziałek-piątek),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem na produkcji lub po prostu obycie w pracy przy produkcji,
  • typowe zdolności manualne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,
  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną trasa Miszewko-Gdynia - autobus linii Z,
  • finanse w podstawie na START do 5 000 brutto,
  • dodatkowe dni extra płatnego urlopu,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy.

  • Praca Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Operator wózków widłowych Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659