Pracownik produkcji - operator maszyn
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta;
podstawa wynagrodzenia miesięcznego od 5000 do 6000 zł/brutto (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia);
pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze;
benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną);
niezbędne narzędzia pracy;
dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców);
program poleceń pracowników;
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przygotowanie mas kosmetycznych według opracowanej technologii;
kompletowanie surowców do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z kartą parametrów;
wykonywanie zadań produkcyjnych;
obsługę i kontrolę pracy obsługiwanych urządzeń linii produkcyjnej;
dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn;
przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.;
TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:
posiadasz wykształcenie min. średnie, techniczne lub branżowe
jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
potrafisz swobodnie komunikować w języku polskim;
posiadasz doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym;
potrafisz dobrze zorganizować pracę własną;
charakteryzujesz się dokładnością, skrupulatnością i samodzielnością;
posiadasz doświadczanie w pracy przy produkcji kosmetyków - mile widziane;
Prosimy o przesłanie CV na @

  • Praca Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Operator Gdynia
  • Operator koparki Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659