Mechanik pojazdów rolniczych i budowlanych z doświadczeniem, niemiecka umowa
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i konserwacja maszyn budowlanych, typu ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, koparki mobilne,
  • Sprawdzanie podzespołów pod kątem działania i zużycia,
  • Diagnoza błędów i usterek,
  • Eliminacja usterek w układach mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych,
  • Wyposażenie maszyn budowlanych w dodatkowy osprzęt.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe jako mechanik w zakresie technologii maszyn rolniczych i budowlanych lub kwalifikacje o podobnym charakterze w zakresie pojazdów samochodowych, budowy maszyn i mechaniki,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji maszyn i osprzętu budowlanego,
  • Posiadanie wiedzy technicznej,
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki,
  • Elastyczność,
  • Motywacja do pracy,
  • Silna orientacja na klienta i usługi.

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Średnio 40 – 45 h pracy w tygodniu,
  • Stawkę godzinową – w zależności od kwalifikacji, w przypadku bogatego doświadczenia jako mechanik możliwość negocjacji stawki,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Zakwaterowanie (płatne 300 €/ miesięcznie).

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064