Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Studenta Front Office
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
6. 6. 2024

Uczelnie WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe)  to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, oferując różnorodne szkolenia i pracę przy ambitnych projektach. Razem tworzymy miejsce, w którym studenci zdobywają praktyczną wiedzę, a pracownicy wartościowe doświadczenie.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • Bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna obsługa studentów, w tym studentów zagranicznych, (przyjmowanie i ewidencja wniosków, przygotowywanie dokumentów, wykazów ocen oraz zaświadczeń dla studentów, przedłużanie ważności legitymacji studenckich, udzielanie informacji i pomocy w sprawach studenckich).

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • min. rok doświadczenia w obsłudze klienta,
  • dyspozycyjność (praca w weekendy),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • klientocentryczna postawa,
  • umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywność, terminowość i odpowiedzialność.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
  • szkolenia grupowe i indywidualne,
  • dofinansowanie do nauki,
  • udział w licznych projektach rozwojowych podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, Medicover Sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696