Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
MODERNA HOLDING
12. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów prac i pozyskania dokumentów formalnych niezbędnych do rozpoczęcia i zakończenia Inwestycji (dokumenty administracyjne) oraz odpowiedzialność za ich terminowe realizowanie,
  • Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz wszelkich wymaganych decyzji, uzgodnień i dokumentów pośrednich dla inwestycji wielorodzinnych i usługowych,
  • Stały kontakt z urzędnikami i innymi przedstawicielami administracji publicznej, z gestorami sieci,
  • Koordynowanie projektów branżowych w zakresie usunięcia kolizji na inwestycji i wykonania przyłączy, uzyskanie wymaganych uzgodnień, weryfikacja projektów branżowych,
  • Udział w czynnościach odbiorowych infrastruktury technicznej i drogowej, zapewnienie dokumentacji niezbędnej do uzyskania odbioru,
  • Odpowiedzialność za terminowe i rzetelne realizowanie (wypełnianie) uzyskanych decyzji administracyjnych i uzgodnień,
  • Koordynacja procesu uzyskiwania samodzielności lokali dla inwestycji,
  • Zawieranie umów z wykonawcami, gestorami.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów inwestycyjnych
  • Umiejętność pisania pism urzędowych
  • Dobra znajomość prawa administracyjnego i prawa budowlanego
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany profil administracyjny lub budowlany
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458