Młodszy specjalista ds. księgowych
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i monitorowanie otrzymanych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym,
  • księgowanie kosztów związanych np. z wydatkami pracowniczymi, zakupami usług, surowców, opakowań, transportów i wyrobów gotowych,
  • uzupełnianie dokumentacji faktur i archiwizowanie zaksięgowanych faktur,
  • akceptacja zamówień sprzedaży po weryfikacji otrzymanych płatności,
  • wystawianie faktur sprzedażowych (surowce, opakowania, odpady),
  • współorganizowanie inwentaryzacji surowców, opakowań oraz wyrobu gotowego,
  • realizacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca.

Wymagania pracodawcy

  • preferowane doświadczenie około 1-2 lata doświadczenia w dziale księgowości na podobnym stanowisku ale nie jest to warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1,
  • znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dyspozycyjność.
  • wykształcenie związane z księgowością,
  • znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość stałego zatrudnienia,
  • pracę w trybie hybrydowym 2-3 dni w tygodniu w biurze,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i/lub programu sportowego,
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku na pełen etat 8:30 – 16:30),
  • dofinansowanie do obiadów na terenie firmy,
  • zniżki na produkty firmowe,
  • bony świąteczne, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116