Młodszy Specjalista ds. Księgowości i Kontrolingu
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
BOLIX S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki w zakresie Księgowości:

  • Sporządzanie raportów z systemu IFS
  • Administrowanie dokumentacją dostaw wewnąrzwspólnotowych oraz exportowych
  • Uzgadnianie sald kont w zakresie kompensat z klientami
  • Księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie danych do automatycznego fakturowania
  • Wprowadzenie dokumentów do systemu OCR
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie raportów dotyczących spółki i spółek zależnych (Excel)
  • Przygotowywanie wybranych raportów statystycznych

Obowiązki w zakresie Kontrolingu:

  • Udział w planowaniu i budżetowaniu wybranych segmentów działalności
  • Bieżąca kontrola kosztów i przychodów
  • Udział w procesie zamykania miesiąca

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość) lub w trakcie studiów
  • Co najmniej roczne doświadczenie w dziale księgowości, kontrolingu lub pokrewnym
  • Zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałość o szczegóły
  • Chęć rozwoju w grupie kapitałowej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość programu IFS bądź SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w systematycznie rozwijającej się strukturze na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU
  • Zajęcia językowe dla pracowników
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach
  • Szkolenia zewnętrzne oraz wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179