Młodszy Konstruktor
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • formowanie modeli oraz dokumentacji technicznej CAD w oparciu o standardy wewnętrzne, zewnętrzne oraz wymagania klienta;
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej na potrzeby produkcji;
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych (ECN);
  • opracowywanie list materiałowych, list części materiałowych (BOM), typowanie części do zakupu oraz przygotowywanie ich specyfikacji;
  • wsparcie działu zakupów, w kwestiach pomocy technicznej;
  • obsługa obiegu dokumentacji konstrukcyjnej i projektowej zgodnie z przyjętymi standardami w Spółce;
  • wprowadzanie struktur produktowych do systemu ERP;
  • raportowanie postępów z prac projektowych oraz komunikowanie o zaistniałych problemach;
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość SolidWorks lub AutoCAD;
  • znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym;
  • dobra znajomość pakiet Office, w szczególności Excel;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • pełne wsparcie wdrożeniowe;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę językową;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714