Młodszy Inżynier Elektryk
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kalkulacja i wycena rozwiązań technicznych (agregaty, rozdzielnice, okablowanie) dla instalacji elektrycznych NN;
  • współudział w tworzeniu symulacji i koncepcji projektowych;
  • tworzenie raportów, zestawień i analiz kosztów technicznych;
  • rozwój wykorzystywanych narzędzi i optymalizacja raportowania.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w branży elektrycznej;
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym – MILE WIDZIANE;
  • znajomość programu AutoCad – MILE WIDZIANE;
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel);
  • dbałość o poufność i dyskrecję informacji;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • platformę do nauki języków obcych;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Inżynier Jelcz-Laskowice
  • Elektryk Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659