Młodszy Inżynier Procesu
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz zapewnienie wysokiej jakości realizowanych zadań;
  • wdrażanie nowych produktów na istniejące lub nowe linie produkcyjne
  • tworzenie nowych procesów technologicznych;
  • analiza istniejących i nowych procesów (Control Plan,8D raport ,PFMEA analiza rodzajów błędów i ich skutki w procesie);
  • optymalizacja kosztów prowadzonych projektów;
  • ustalanie i wdrażanie działań korygujących w ramach PFMEA, reklamacji, problemów wewnętrznych;
  • wykonywanie analizy wydajności linii produkcyjnych;
  • szkolenie pracowników produkcyjnych;
  • stały nadzór na procesem produkcyjnym
  • prowadzenie projektów dążących do zwiększenia efektywności linii produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;
  • znajomość procesów zgrzewania tworzyw sztucznych – MILE WIDZIANE;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość programu AutoCad przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • sprawne posługiwanie się pakietem Office, zwłaszcza Excel.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Inżynier Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659