Młodszy/a kontroler/ka jakości
  • Radom
młodszy/a kontroler/ka jakości
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dziale kontroli jakości. Zgłoś się do nas już dziś! Czeka na Ciebie praca w znanej i cenione organizacji, która dba o swoich pracowników!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności obsługi komputera w tym Excel
  • nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • trzynasta pensja wypłacana w grudniu
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy!)
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej: zestaw dnia w cenie 8 zł (zupa i drugie danie)
  • pracę w zespole zgranych, wspierających się wzajemnie osób

Zadania

  • kontrola wymagań technologiczno-jakościowych
  • kontrola jakości surowców i materiałów do produkcji oraz produktów gotowych
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi w zakresie zgodności
  • rejestracja wyników pomiarów
  • współpraca z innymi działami produkcyjnymi zakładu

  • Praca Radom
  • Kontroler jakości Radom
  • Kontroler Radom
  • Kontroler biletów Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659