Kontroler Jakości
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
GGG Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do GGG - Zaplanuj z nami swoją karierę!

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, wiercenia głębokich otworów, spawania i montażu. Nasza historia to ponad 25 lat doskonalenia procesów produkcyjnych, badań i wdrażania innowacji. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla różnych branż, w których istotna jest jakość i precyzja. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 250 specjalistów, w tym ponad 70 inżynierów. Oferujemy nieprzerwane możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności.

Co oferujemy:

  • Szanse na rozwój: Nasza firma inwestuje w rozwój naszych pracowników. Prowadzimy programy szkoleniowe i rozwijamy kompetencje naszej kadry.
  • Technologia i innowacja: Nasz park maszynowy to ponad 80 nowoczesnych obrabiarek CNC, a nasze laboratoria pomiarowe wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny CMM i optyczne narzędzia pomiarowe. Używamy też najnowszego oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM, stale rozwijamy systemy informatyczne i rozwiązanie z obszaru cyfryzacji procesów.
  • Różnorodność projektów: Pracujemy nad różnorodnymi i wymagającymi projektami dla klientów z Polski, Europy i USA. Każdego dnia jesteśmy stawiani przed nowymi wyzwaniami, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć.
  • Wynagrodzenie i benefity: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Medicover i kartę Multisport, a także współfinansujemy naukę języków obcych.
  • Zarządzanie jakością: Nasza jakość została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 140001, AS 9100 dla produkcji lotniczej oraz ISO 3834, PED 2014/68/EU oraz AD2000 dla procesów spawalniczych.

Opis stanowiska:

  • międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym,
  • nadzór nad przyrządami pomiarowymi,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.

 Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów:
    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna,
    • nauka języków obcych,
    • świadczenia socjalne,
    • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Radom
  • Kontroler jakości Radom
  • Kontroler Radom
  • Kontroler biletów Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228