Młodszy mechanik produkcyjny
  • Radom
młodszy mechanik produkcyjny
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Posiadasz wiedzę lub doświadczenie w kierunku mechanicznym? Lubisz nowinki technologiczne?

Aplikuj - obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko młodszy mechanik produkcyjny na terenie Radomia.

Oczekujemy

  • wiedzy mechanicznej lub wykształcenia technicznego (mile widziane mechaniczne)
  • mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, nowymi rozwiązaniami
  • gotowości do pracy 3 zmianowej/4 brygadowej po 8 godzin (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia 5400 - 6500 zł brutto
  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • opiekę i pomoc koordynatora w trakcie procesu wdrożenia
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych: obiad z 2 dań za 8zł

Zadania

  • nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • kontrolowanie procesu produkcji
  • diagnoza drobnych usterek i podejmowanie drobnych napraw
  • zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu - sporządzanie opisu awarii
  • dbałość o zachowanie zasad BHP

  • Praca Radom
  • Mechanik Radomin
  • Mechanik Radom
  • Technik mechanik Radom
  • Technik mechanik okrętowy Radom
  • Technik mechanik lotniczy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075