(Młodsza/młodszy) specjalistka/specjalista ds. sprzedaży online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie kampanii marketingowych we współpracy z menedżerami produktów i redaktorami
  • Współpraca przy przygotowaniu materiałów dla promocji online do kampanii sprzedażowych i leadowych. (m. in. mailingi, landing page)
  • Współpraca z zespołem produktowym w zakresie przygotowywania strategii sprzedaży
  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za promocję w takich kanałach jak: e-mailing, newsletter i szeroko pojętych social mediach
  • Koordynacja, nadzorowanie i analizowanie efektywności prowadzonych kampanii i ich optymalizacja, kontrola przydzielonego budżetu
  • Generowanie pomysłów na nowe działania i inicjowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych i/lub marketingowych w online
  • Znajomość zasad marketingu online
  • Kreatywność i chęć do działania
  • Doświadczenie w tworzeniu, rozliczaniu i analizowaniu budżetów kampanii
  • Umiejętność analitycznego myślenia w zakresie oceny skuteczności podejmowanych działań promocyjno-sprzedażowych
  • Zainteresowanie wykorzystywaniem AI w marketingu
  • Znajomość rynku wydawniczego, mediów lub nowych technologii np. Google Analytics 4.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • Elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
  • Możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
  • Pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • Wymianę wiedzy
  • Brak dress code’u
  • Swobodną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293