Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
MANIEWSKI
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • - Realizowanie zamówień w sklepie internetowym

  • - Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów sklepu internetowego

  • - Rozpatrywanie zwrotów i reklamacji

  • - Dodawanie nowych produktów w platformie e-commerce

  • - Współpraca z działem sprzedaży FARMAGAN i DAVROE

  • - Współpraca z działem marketingu w zakresie rozwoju sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • - Minimum roczne doświadczenie w branży e-commerce

  • - Wysoka kultura osobista i cierpliwość w kontakcie z klientem

  • - Punktualność

  • - Pozytywne nastawienie, inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań

  • - Samodzielna realizacja powierzonych zadań, umiejętność organizacji pracy

  • - Umiejętność pracy w zespole i szybkiego reagowania na zmiany w otoczeniu

  • - Odpowiedzialność, nastawienie na realizację celów i terminowość wykonywanych zadań

  • - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • - Pracę w stabilnej firmie z perspektywą rozwoju zawodowego w branży beauty

  • - Biuro w centrum Warszawy

  • - Zniżki pracownicze na firmowe usługi i produkty

  • - Pracę w zgranym zespole, w nieformalnej atmosferze

  • - Dużą samodzielność i możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów

  • - Wsparcie przełożonego w realizacji powierzonych zadań

  • - Możliwość wdrażania swoich pomysłów

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

MANIEWSKI swoją obecną pozycję zawdzięcza założycielowi Maciejowi Maniewskiemu, który rozpoczął swoją przygodę z fryzjerstwem w 1995 roku i do dziś wyznacza najwyższe standardy pracy na rynku fryzjerskim.

Obecnie MANIEWSKI to sieć luksusowych salonów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach dużych miast w Polsce oraz profesjonalnych Akademii szkoleniowych dla fryzjerów.

Od kilku lat firma jest także dystrybutorem wyjątkowych produktów fryzjerskich – włoskiej marki FARMAGAN i australijskiego DAVROE.

Do zespołu sprzedaży MANIEWSKI poszukujemy entuzjastycznego specjalisty ds. Sprzedaży internetowej, który będzie odpowiedzialny za realizowanie zamówień w sklepie internetowym, a także działania na platformie e-commerce.

Jeśli interesuje Cię branża beauty, praca z Maciejem oraz rozwój zawodowy w obszarze e-commerce – zapraszamy do aplikowania!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez M Klub Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w: Bracka 9, 00-501 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: administrator@maniewski.pl.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353