Młodsza księgowa, Skawina
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
HRProject
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Zbieranie i analizowanie faktur firmy oraz wszelkich dokumentów związanych z działalnością;
Księgowanie dokumentów, księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie delegacji pracowników itp;
Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
Pomoc w opracowaniu danych i informacji niezbędnych do opracowania bilansu, rachunku zysków i strat, cash flow oraz części opisowych do sprawozdania finansowego jednostki.
Oczekiwania:
Doświadczenie min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku;
Znajomość obsługi programów księgowych;
Biegła obsługa MS Office (zwłaszcza Excel);
Dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
Możliwość posiadania karty Multisport oraz pakietu medycznego;
Rozwój zawodowy;
Miłą atmosferę;
Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca Skawina
  • Księgowa Skawina
  • Księgowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448