Pracownik Sortowni Paczek Skawina
  • Skawina, krakowski, małopolskie
Skawina
InWork sp. z o.o.
12. 9. 2023
5050

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!

Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek

Miejsce pracy: 32-050 Skawina, k. Krakowa, ul. ppor. M. Majdzika 15

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !

Gwarantujemy:

  • Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (29 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 29 zł brutto/godzina za zmianę dzienną) 5050 zł brutto msc.
  • Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;

  • BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !

  • Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;

  • Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;

  • Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ;
  • Godziny pracy: 24:00-8:00/9:00 wtorek-sobota lub 4:00-12:00 / 13:00-21:00 / 14:00-22:00 poniedziałek-piątek
  • Wolne soboty i niedziele

    Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !

    TEL: 32 307 93 00

    Twój zakres obowiązków:

    • Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.

    • Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata.

    • Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

    • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

    • Drobne czynności porządkowe

    Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

    Wymagania pracodawcy:

    • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).

    • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).

    • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.

    • Ukończone 18 lat.

    Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !

    Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

    TEL: 32 307 93 00;

  • Praca Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864