Mistrz produkcji - branża malarska
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad aktualizacją planów przeglądów i instrukcji obsługi;
  • aktywny udział i ciągłe doskonalenie procesu malowania;
  • optymalizacja procesów o oprzyrządowania;
  • kontrola parametrów jakościowych i ich doskonalenie;
  • optymalizacja pracy zespołu;
  • identyfikowanie problemów z maszynami i narzędziami.

WYMAGANIA:
  • wiedza szczegółowa z zakresu z zakresu lakierniczego;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • wykształcenie minimum średnie techniczne.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio;
  • wynagrodzenie rynkowe;
  • pracę na 2 zmiany 6-14, 14-22;
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj", jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuje się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055