Pracownik produkcji
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Aplikuj.pl
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
Szukasz pracy, która zapewni Ci stabilne zatrudnienie? Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i szukasz pracy na produkcji. Jeśli TAK to właśnie znalazłeś idealną okazję!
Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn
• nadzór nad prawidłową pracą maszyny
• uzupełnienie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
• zaangażowania i sumienności
• mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki widłowe
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
• wynagrodzenie w wysokości 4500 zł brutto (premię uznaniową po okresie próbnym)
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w firmie
• wdrożenie i szkolenia stanowiskowe

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448