Mikrobiolog kliniczny, weterynaryjny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
29.05.2024
Numer referencyjny
5392_3409

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych (posiewy, identyfikacja, antybiogramy),
  • konsultowanie wyników badań,
  • prowadzenie dokumentacji.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku mikrobiologa mile widziane,
  • wykształcenie wyższe: mikrobiologiczne, weterynaryjne lub pokrewne,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność,
  • gotowość pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Vetlab Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    61 852
    12 953