Menedżer Zespołu Sprzedaży
  • podlaskie
podlaskie, podlaskie, Polska
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych
  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
  • Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe i prowizyjne
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia i przygotowanie do roli menadżerskiej
  • Indywidualny coaching
  • Atrakcyjne konkursy i wycieczki nagrodowe
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup ubezpieczeniowo-finansowych na rynku

  • Praca podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659