Inżynier Sprzedaży
  • Łapy
Łapy, Łapy, Podlaskie Voivodeship, Polska
Energy Nortle Sp z o.o
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Łapy

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i poza sprzedażowych
  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Profesjonalna obsługa Klienta i fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań
  • Koordynacja z Działem Przygotowania Produkcji realizowanych kontraktów
  • Wyjazdy do Klientów (cała Polska)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Znajomość i realizacja planów sprzedażowych
  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży
  • Wiedza techniczna w branży elektrycznej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Czytanie schematów jednostkowych instalacji elektrycznych
  • Korzystanie z programów typu CAD

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie członków rodziny!

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • szkolenia

W Energy Nortle zajmujemy się projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

  • Praca Łapy
  • Inżynier Łapy
  • Łapy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862