Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
  • Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K
podlaskie, Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K, podlaskie, Polska
Auto Fus Group sp. z o.o.
23. 4. 2024

Renomowana firma motoryzacyjna poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż samochodów używanych,
  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, ofertowanie),
  • zarządzanie bazą klientów oraz realizacja standardów sprzedaży,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz podpisywanie umów,
  • podejmowanie aktywnych starań w celu przeprowadzenia procesu sprzedaży oraz stałe monitorowanie i raportowanie własnej skuteczności.

Wymagania

  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju osobistego,
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • nastawienie na realizację celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową.

  • Praca podlaskie
  • Doradca podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228