Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
POZ BRUK sp. z o.o. sp. j.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez Dział Produkcji
  • Analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów
  • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki
  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych (możliwość pozyskania uprawnień)
  • Umiejętność spawania - MIGOMAT
  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży budowlanej
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produktów oraz maszyn
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na premiowaniu

  • Praca Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Mechanik Szczecin
  • Technik mechanik Szczecin
  • Technik mechanik okrętowy Szczecin
  • Technik mechanik lotniczy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864